ACCOUNT MANAGER / PIŁA / POZNAŃ - Devpark sp. z o.o.

Firma: Devpark sp. z o.o.
Branża: IT - konsulting
Lokalizacja: Piła, Polska
Rodzaj pracy: Pełny wymiar godzin
Stanowisko: Inne
Wykształcenie: Wyższe magisterskie

OPIS STANOWISKA PRACY

Jesteś pasjonatem nowoczesnych metod sprzedaży? - znasz teorię i chcesz ją przełożyć na praktykę? Czujesz na czym polega sprzedaż i chcesz się w niej rozwijać, a przede wszystkim lubisz wyzwania - mamy ciekawą pracę dla Ciebie.

Nasza firma się rozwija i poszukujemy nowej osoby do naszego teamu, która będzie odpowiedzialna za proces sprzedaży - rozpoznanie potrzeb, przygotowanie oferty oraz wsparcie przy wdrożeniu.

Udowodnij nam, że to możesz być właśnie Ty!

Wymagania

Idealny kandydat powinien:

  • Być żywo zainteresowany nowoczesnymi metodami sprzedaży co będzie wykorzystywane w budowaniu wartościowego lejka sprzedaży

  • Być biegłym w biznesowych portalach społecznościowych - Linkedin, Goldenline

  • Mieć wysokie umiejętności analityczne wykorzystywane przy wyszukiwaniu odpowiednich osób decyzyjnych

  • Opierać swoją filozofię sprzedaży o realne wartości i potrzeby klienta

  • Znać język angielski (poziom umożliwiający co najmniej swobodny kontakt z zagranicznymi kontrahentami przez telefon, Skype, maila)

  • Mieć energię i chęć do działania.

  • Posiadać umiejętność prowadzenia negocjacji

Obowiązki

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie nowych zleceń oraz nowych klientów

  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy oraz utrzymywanie i budowanie długofalowych relacji z Klientami zagranicznymi(USA, Kanada, Europa Zachodnia)

  • Prowadzenie negocjacji handlowych w języku angielskim

  • koordynacja prac zespołu projektowego przy współpracy z Project Managerem

Korzyści firmowe

Otrzymasz od nas:

  • Atrakcyjne (nie tylko z naszej perspektywy) wynagrodzenie
  • System premiowy zgodny z tym co naprawdę potrafisz osiągnąć
  • Dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi
  • Pracę przy ciekawych biznesach i projektach on-line
  • Niezależność, samodzielność oraz odpowiedzialność
  • Środowisko otwarte na dyskusje i Twoje własne pomysły
  • Kartę FitSport
  • Elastyczne godziny pracy

Zapraszamy do współpracy ludzi z wizją i pasją, którzy chcą się rozwijać w przyjaznym, młodym, niekorporacyjnym środowisku. Nasze biuro znajduje się w Pile lub Poznaniu. Dołącz do nas!

O FIRMIE

Nasz zespół powstał jako zwieńczenie współpracy kilku osobnych firm. Nasz zespół może poszczycić się realizacją złożonych projektów oraz doświadczeniem w branży ICT zdobywanym od ponad 2004 roku, a nasze oprogramowanie używane jest w takich firmach jak Amica S.A., Exide Technologies S.A.(Centra), Kronospan (Krono Group). W szczególności specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań dla przemysłu oraz aplikacji internetowych. Dzięki stałej współpracy z naszymi partnerami, jesteśmy w stanie zrealizować lub doradzić w zakresie wielu zagadnień w dziedzinie teleinformatyki oraz technicznych zabezpieczeń mienia.