Programista Laravel Regular Backend 05/2018/R - Devpark sp. z o.o.

Firma: Devpark sp. z o.o.
Branża: IT - programowanie
Lokalizacja: Praca zdalna, Polska
Rodzaj pracy: Pełny wymiar godzin
Stanowisko: Backend
Wynagrodzenie: 4000 - 5000 PLN
Wykształcenie: Bez wykształcenia

OPIS STANOWISKA PRACY

  • tworzenie, rozwijanie, modyfikowanie aplikacji naszych klientów
  • wyceny czasowe nowych zleceń
  • czas pomiędzy projektami to idealny czas na naukę

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP5, PHP7
  • dobra znajomość Frameworka Laravel 4/5
  • znajmość projektowania i korzystania z baz danych (mysql, postgresql)
  • podstawowa znajomość css, dhtml, jquery, ajax
  • Nie wymagana lecz mile widziana znajomość :

  • SASS, GULP + Browser Sync,
  • AngularJs,
  • tworzenie efektów parallax,

Obowiązki

  • Kodowanie i testowanie modułów systemów informatycznych zgodnie ze specyfikacją projektową
  • Pomoc przy integracji komponentów technicznych i aplikacji dla spełnienia wymogów biznesowych
  • Utrzymywanie, dostosowywanie oraz weryfikowanie systemu w celu utrzymania ich działania na poziomie zgodnym ze specyfikacją techniczną i funkcjonalną
  • Identyfikowanie i naprawa błędów w oprogramowaniu oraz testowanie rozwiązań

Korzyści firmowe

Oferujemy:

  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • jasno wytyczoną ścieżkę kariery wraz z góry zdefiniowanymi okresami zwiększania wynagrodzenia
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
  • dowolna forma zatrudnienia (faktura, umowa-zlecenie, etat)

O FIRMIE

Nasz zespół powstał jako zwieńczenie współpracy kilku osobnych firm. Nasz zespół może poszczycić się realizacją złożonych projektów oraz doświadczeniem w branży ICT zdobywanym od ponad 2004 roku, a nasze oprogramowanie używane jest w takich firmach jak Amica S.A., Exide Technologies S.A.(Centra), Kronospan (Krono Group). W szczególności specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań dla przemysłu oraz aplikacji internetowych. Dzięki stałej współpracy z naszymi partnerami, jesteśmy w stanie zrealizować lub doradzić w zakresie wielu zagadnień w dziedzinie teleinformatyki oraz technicznych zabezpieczeń mienia.